Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy

         
         
         
3.12.2017 CACIB Wels ​V1 CACA  Rakouský šampion krásy!!!!! třída pracovní Alessandro Zeppi-IT
2.12.2017 CACIB Wels ​V2 r.CACA třída pracovní Chris Hancock-UK
7.10.1017 CACIB České Budějovice V2 r.CAC třída šampionů Vitaliy Belskyy-UKR
30.9.2017 CACIB Tulln V1 CACA třída pracovní Sjoerd Jobse-NOR
19.8.2017 KV Třeboň V1 CAC,BIS pracovní třída pracovní Karlo Bala a Jakšič Srdan-SRB
15.7.2017 CAC Mladá Boleslav

V1 CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz,BOB

Třída vítězů Lazič Štefica-SRB
24.6.2017 CACIB Brno V1 CAC,r.CACIB třída šampionů Marko Lepasaar-EST
27.5.2017 KV Konopiště V4 třída vítězů  
20.5.2017 CACIB Litoměřice V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB,BIG5 třída šampionů Linda Voláriková-SK
7.5.2017 Spec.V.Humpolec V1 CAC třída vítězů Becky Johnson-UK
6.5.2017 KV Humpolec V4 třída vítězů Sergio Scarpellini-IT
30.5.2017 CAC Jelenia Gora V1 CWC třída šampionů Alex.Sishikhin-BY

 

22.4.2017 CACIB České Budějovice V4 třída šampionů Miloš Kašpar-CZ
15.4.2017 CACIB Praha V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB třída šampionů Liudmila Lavrova-Moldávie
8.4.2017 CACIB Chemnitz V1 Anw,Dt.Ch.VDH,CAC,r.CACIB třída pracovní Polgar Andraš-SRB
7.1.2017 CAC Brno V1 CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz,BOS třída vítězů Petr Řehánek-CZ
2.12.2016 CAC Swiebodzice V1 CWC třída šampionů Alexander Stepinski-PL
30.10.2016 CACIB Praha V2 r.CAC třída šampionů Carmen Guisado Navaro-ESP
29.10.2016 CACIB Praha V1 CAC,r.CACIB třída šampionů Sven Slettedal-NOR
13.8.2016 CACIB Mladá Boleslav V2 r.CAC třída šampionů Alexey Belkin-RUS
16.7.2016 CAC Mladá Boleslav V1 CAC třída vítězů A.Čečrdlová-CZ
19.6.2016 CACIB Erfurt V3 třída pracovní Mrs.Lynda Heron-UK
18.6.2016 CAC Erfurt V1,Anw.Dt.Ch VDH,r.CAC,reserve Best Male třída pracovní Mr.Christopher Moore-Austrálie
5.6.2016 KV Konopiště V3 třída vítězů Mrs.Jackie Hodge-UK
4.6.2016 SV Konopiště V2 r.CAC třída vítězů Mr.Chris Atkinson-UK
28.5.2016 CACIB Litoměřice V1 CAC třída šampionů Mgr.B.Ovesná-CZ
21.5.2016 CACIB Wieselburg

V1 CACA

čekatel Rakouského šampiona !!!

třída šampionů J.Matyáš-SK

 

8.5.2016 KV Humpolec V1 CAC,Vítěz kraje Vysočina vítězů N.Ruis-Rivas-SPA
7.5.2016 KV Humpolec V1 CAC,Klubový vítěz,BOS vítězů A.Zeppi-IT
23.4.2016 CACIB České Budějovice V2 r.CAC šampionů B.Jindřichovský -CZ
7.2.016 CACIB Brno V2 r.CAC šampionů I.Grill-A
6.2.2016 CACIB Brno

V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB, BOB

Nominace CRUFTS 2017

šampionů G.Wonish-A
1.11.2015 CACIB Praha V1 CAC,r.CACIB šampionů A.Waskaas-NOR
31.10.2015 CACIB Praha V4 šampionů  
3.10.2015 Kr.V Litoměřice V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz vítězů Libuše Ubrová-CZ
29.8.2015 CACIB Mladá Boleslav

V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS

Nominace CRUFTS 2016

šampionů Miroslav Václavík-CZ
22.8.2015 KV Třeboň

V1 CAC,Vítěz Třeboně,BOS

Klubový šampion KCHLS !!!!!

vítězů Sigrid Hölzer-A
30.5.2015 KV Konopiště V3 pracovní Alison Scutcher-UK
23.5.2015 CACIB Litoměřice V1 CAC,r.CACIB šampionů Herbert Klemann-DE
16.5.2015 Kr.V. Hradec Králové

V1 VT,Krajský vítěz,BIG

vítězů Andraš Polgar-SRB
10.5.2015 SV Humpolec V1 CAC,Vítěz speciální výstavy pracovní Kroflin Barbara-CRO
9.5.2015 KV Humpolec V3 pracovní Gyárfás Marianna-H
2.5.2015 CACIB Praha

V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS

šampionů Michaela Dočekalová-CZ
25.4.2015 CACIB České BUdějovice V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB šampionů Sigrid Hölzer-A
7.2.2015 CACIB Brno V1 CAC,r.CACIB pracovní Duško Piljevič-SRB
 2.11.2014  CACIB Praha  V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB  šampionů  Sigrid Holzer-A
 1.11.2014  CACIB Praha

 V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB-Vítěz Prahy,BIG II.

Český Grandchampion!!!!!
 šampionů  Eva W.Mjelde-NOR
 26.10.2014  EDS Brno  V  pracovní  Ing.Korda František-CZ
 25.10.2014  CAC Brno  V3  vítězů  Per Iversen-NOR
 20.9.2014  CACIB České Budějovice

 V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB,BIG IV. Interchampion!!!!!

 šampionů  Susane HÖGER-A

 30.8.2014

 CACIB Mladá Boleslav  V2 r.CAC  šampionů  Igor Vyguzov-RUS
 19.7.2014  CAC Mladá Boleslav

 V1 CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz,BOB

 pracovní  Michaela Dočekalová-CZ
 21.6.2014  CACIB Brno  V1  šampionů  MVDr.Šimek František-CZ
 1.6.2014  CACIB Nitra-SK  V1 CAC  pracovní  Levente Mikloš-HU
 31.5.2014  CACIB Nitra-SK

 V1 CAC,r.CACIB

Slovenský šampion!!!!!!!

 pracovní  Davor Javor-HR
 24.5.2014  CACIB Litoměřice

V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS

šampion ČMKU 

 šampionů  František Pasák- CZ
 11.5.2014  Klubová výstava KCHLS-Humpolec V3   vítězů Naghtingale Marilyn-UK 
 10.5.2014  Klubová výstava KCHLS-Humpolec  V2 r.CAC  vítězů  Naghtingale David-UK
 3.5.2014  CACIB Praha  V2 r.CAC,r.CACIB  šampionů  Vidar Grundetjern-NOR
 13.4.2014  CACIB Chemnitz-D  V2,res.Anw.Dt.Ch,r.CAC  pracovní  Fredi Flugel-CH
 30.3.2014  CACIB Berlín-D  V3  pracovní  Ewa Nielsen-S
 29.3.2014  CAC Berlín-D  V1,Anw.Dt.Ch.VDH  pracovní  Jan Roger Sauge-NOR
 22.2.2014  DUO CACIB BRNO

 V1 CAC,r.CACIB

Český šampion!!!!!!

 pracovní  D.Smržová-CZ
 3.11.2013  CACIB Praha  V1 CAC,r.CACIB  pracovní  L.Malíková-CZ
 2.11.2013  CACIB Praha  V1 CAC  pracovní  Sando Siv-NOR
 28.9.2013  CACIB Wroclaw-PL

 V1 CWC

Polský šampion!!!!!

 pracovní  A.Kazmierski-PL
 21.9.2013  KV Oslavany  V 2 r.CAC  pracovní  Mr.A.Ellis-UK
 18.8.2013  DUODANUBE Bratislava-CACIB

 V1 CAC,CACIB,BOS

čekatel slovenského šampiona!!!!!

 pracovní  Miroslav Stanovský-SK
 17.8.2013  DUODANUBE Bratislava-CACIB  V2 r.CAC  pracovní  Linda Voláriková-SK
20.7.2013 CACIB Mladá Boleslav V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB pracovní MVDr.Ridarčíková G.-SK
23.6.2013 CWC Jelenia Gora-PL

V1 CWC

čekatel polského šampiona!!!!!!

pracovní Sajnóg Krystyna-PL
26.5.2013 CWC Swiebodzice-PL V2 pracovní Jílková Zdenka-CZ
25.5.2013 CACIB Litoměřice V2 r.CAC pracovní Klemann Herbert-DE
11.5.2013 Kr.výstava Hradec Králové V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz,BIG 2 pracovní Mgr.Ovesná Božena-CZ
4.5.2013 CACIB Praha V1 CAC,r.CACIB pracovní Krutská Alena-CZ
28.4.2013 Speciální výstava KCHLS Humpolec V1 CAC pracovní Mrs.Kira Leith-Ross-F
27.4.2013 CACIB Dresden-D

V1 VDH CAC,LCD CAC,r.CACIB

čekatel německého šampiona!!!!!

pracovní Mrs.Lene Johansen-DK
13.4.2013 CAC Ostrava V1 CAC pracovní Václavík Miroslav -CZ
30.3.2013 CACIB České Budějovice V1 CAC,CAC ČMKU,CACIB pracovní Susanne Hoger-A
3.3.2013 CACIB Zielona Gora-PL V1 CWC,r.CACIB pracovní Mrs.Margaret Gardner-Scotland
26.1.2013 CACIB Trenčín-SK V2 r.CAC pracovní Špoljarič Boris-CRO
5.1.2013 Hanácká národní výstava Brno

V1 CAC,CAC ČMKU,Národní vítěz

čekatel českého šampiona krásy!!!!

pracovní MVDr.Ridarčíková G.-SK
30.11.2012 CWC Swiebodzice-PL V2 pracovní Opara janusz-PL
6.10.2012 Kr,výstava Litoměřice V1,vítěz třídy,Krajský vítěz mezitřída Beradze luza-GEO
22.9.2012 KV Oslavany VD mezitřída Mrs.Coode Carole-UK
25.8.2012 CACIB Mladá Boleslav V4 mezitřída Dolejšová Olga-CZ
14.7.2012 NV Mladá Boleslav V2,r.CAC mezitřída Malíková Lenka-CZ
 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Kontakt


Archiv

Kalendář
<< prosinec / 2017 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 172022
Měsíc: 4867
Den: 141